O NAS COVER by NO NAME MEDIA

O Nas

 1. 2017 Poczatek Logo NO NAME MEDIA
  Początek

  Rozpoczęcie działalności

  W lipcu 2017 roku połączyliśmy siły dwóch niezależnych filmowców, którzy działali pod swoimi markami. Spotkaliśmy się dość przypadkowo na jednym ze spotów Alfaholików w Warszawie. Stwierdziliśmy, że to jest to i od tamtego momentu pracujemy razem tworząc wspólnie markę NO NAME MEDIA.

 2. 2018 ludzie by NO NAME MEDIA
  Nasz czas

  Pierwsze projekty

  W 2018 roku mieliśmy okazję poznać trochę lepiej scenę motoryzacyjną w Polsce. Za nami pierwsze indywidualne projekty jak i eventy motoryzacyjne rozsiane po całym kraju. Niektóre wydarzenia zapisały się w naszej pamięci niezapomnianym klimatem dlatego zapełniając kalendarz na rok 2019, wiedzieliśmy gdzie chcemy być. Rok na pewno zaliczamy do udanych.

 3. 2019 stabilizacja
  Stabilizacja

  Postępy

  Rok 2019 należy do najlepszych pod względem postępów, które zrobiliśmy. Nie chodzi tutaj tylko o jakość nagrań, pomysły, ogólny rozwój ale o całokształt łącznie z marketingiem i social media. Oczywiście jesteśmy jeszcze na początku naszej przygody ale prężnie idziemy do przodu. W tym roku po raz kolejny poznaliśmy bardzo dużo mega fajnych osób, odwiedziliśmy nowe i stare eventy i jesteśmy naprawdę mocno zmotywowani, żeby 2020 był dla nas przełomowy.

  Na koniec warto wspomnieć o ustabilizowaniu marki, zmianie logotypu i ponownym uruchomieniu strony www w nowej odsłonie.

 4. 2019 stabilizacja
  Pod wiatr

  Przeszkody

  Mimo wirusowych przeszkód które napotkaliśmy w 2020 roku, zdobyliśmy kilku kluczowych klientów co pozwoliło nam zająć się dodatkowymi zleceniami komercyjnymi (w tym dla jednego z większych dealerów samochodów w Polsce). Rok 2020 to też inwestycje w nowy sprzęt, który pozwoli nam jeszcze lepiej i jeszcze płynniej nagrywać ujęcia a jakość obrazu będzie zachwycać.

 5. 2019 stabilizacja
  Dzieje się

  Powrót

  Rok 2021 to kalendarz zapełniony zleceniami komercyjnymi. Niestety musieliśmy odwołać kilka meetingów ze świata stance w tym roku ale na pewno to nadrobimy. Mamy sporo nowych projektów w głowie, które na pewno chcielibyśmy zrealizować jak najszybciej. Rok 2022 zapowiada się bardzo interesująco.

68
PROJEKTÓW
245
GODZIN MONTAŻU
120
KUBKÓW KAWY

Film i fotografia

Działamy precyzyjnie. Dbamy o szczegóły. Mamy głowy pełne pomysłów. Zawsze dążymy do wyznaczonego celu. Jesteśmy mega kontaktowi. Z nami zrealizujesz swój plan.

Kim jesteśmy

Nasz Team

Łukasz NO NAME MEDIA
Łukasz

Cameraman, Producent

Rafał NO NAME MEDIA
Rafał

Cameraman, Producent